Müşteri Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizden yaptığım alışverişin gizliliğine ne derece güvenebilirim?

enmadam.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.

 

Adres vermek istemiyorum. Nasıl alışveriş yapabilirim?

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olucaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.Sipariş oluştururken bilgi not kısmına istediğiniz şube ismini yazılı beyan edebilirsiniz.

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün 16.30 a kadar kargoya verilir. Kargoya verildiği anda  bilgilendirimesi tarafımızca yapılır.

 

Kaç günde elime ulaşır?

Siparişiniz bulunduğunuz şehire göre kargoya verildikten sonra, 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır

 

Siparişimi taşıyan kargo görevlisi, taşıdığı paketin içeriğini biliyor mu?

Hayır. Sitemizde ?gizli kargo ve gizli paket uygulaması? yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.